100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam218Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Menu
Producenci

Regulamin

STRONY TRANSAKCJI I PRZEDMIOT TRANSAKCJI

 1. Sklep internetowy, działający pod adresem ITRTVAGD.PL, prowadzony przez IT-RTV-AGD KRZYSZTOF KWAŚNIK z siedzibą w PRZEMYŚLU przy ul. Rosłońskiego 1 , NIP: 7951010013, REGON: 650131871 (dalej również jako „Sprzedający”) prowadzi sprzedaż detaliczną towarów z branż AGD, RTV, oraz IT za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Cena wszystkich widocznych na stronach sklepu internetowego ITRTVAGD.PL towarów jest ceną brutto (zawiera podatek VAT), jest wyrażona w złotych polskich.
 3. Ceny widniejące na stronie internetowej sklepu ITRTVAGD.PL, jak również opisy towarów stanowią jedynie informację handlową, a nie ofertę w rozumieniu Kodeksu cywilnego.    Charakter wiążący – na potrzeby zawarcia konkretnej umowy – zyskują one dopiero z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedającego.
 4. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca do czasu wyczerpania zapasów magazynowych.
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów prezentowanych na stronie sklepu internetowego ITRTVAGD.PL, zamieszczania informacji o nowych towarach, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzenia w nich zmian.
 6. Sprzedający oświadcza, że towary sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego ITRTVAGD.PL są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta oraz posiadają wszelkie wymagane przez polskie prawo atesty.
 7. Sprzedający dołoży wszelkich starań, aby towary prezentowane na stronie sklepu internetowego ITRTVAGD.PL pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi Sprzedającego. W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem, Sprzedający niezwłocznie zawiadomi o tym Kupującego i w przypadku dokonania zapłaty ceny przez Kupującego zwróci mu całą otrzymaną od niego sumę pieniężną.
 8. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba towaru, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży.

TRANSAKCJA

 1. Zamówienia w sklepie internetowym ITRTVAGD.PL można dokonywać poprzez strony internetowe sklepu ITRTVAGD.PL – wypełniając formularz na stronach sklepu.
 2. Podczas dokonywania zamówienia Kupujący jest zobowiązany do podania prawidłowych danych osobowych: imienia i nazwiska, dokładnego adresu zamieszkania, adresu email oraz telefonu kontaktowego.
 3. Po komunikacie elektronicznym o otrzymaniu zamówienia, przyjęcie zamówienia do realizacji zostanie potwierdzone przez Sprzedającego drogą elektroniczną. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedającego, umowa uważana jest za zawartą. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego.
 4. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. W przypadku skorzystania z takiego prawa Kupujący zobowiązany jest poinformować o tym Sprzedającego, składając stosowne oświadczenie, które może zostać wysłane pocztą na adres: IT-RTV-AGD KRZYSZTOF KWAŚNIK, ul. Rosłońskiego 1, 37-700 Przemyśl, bądź drogą mailową na adres itrtvagd@op.pl.
 5. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedawca dokonuje niezwłocznie zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z kosztami. Zwrot płatności musi nastąpić nie później niż w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia Kupującego o odstąpieniu umowy.

PŁATNOŚĆ

 1. W sklepie ITRTVAGD.PL istnieje możliwość płatności w następujący sposób:
 • Przelew na konto bankowe Sprzedającego – przelewając pieniądze bezpośrednio na konto ING nr 95 1050 1546 1000 0097 2243 3217. Korzystając z tej formy płatności Kupujący nie ponosi  żadnych dodatkowych kosztów. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po uznaniu konta ITRTVAGD.PL.
 • Płatność w systemie ratalnym - MBank.
 • Płatność kartą płatniczą:
  • Visa
  • Visa Electron
  • Mastercard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro
 • Płatność bezpośrednio z konta bankowego za pośrednictwem płatności Shoper 
  Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
 • Płatność gotówką w kasie – dotyczy zamówień odbieranych punkcie sprzedaży, w których Kupujący może zapłacić za zamówione towary w kasie, w momencie ich odbioru. 
 1. Za moment dokonania płatności uważa się moment wpływu środków na konto Sprzedającego (w przypadku płatności przelewem na konto Sprzedającego), pozytywny wynik autoryzacji (w przypadku płatności kartą kredytową) lub poinformowanie Sprzedającego przez system bankowy o finalnej akceptacji wniosku kredytowego, złożonego przez Kupującego.
 2. Kupujący jest zobowiązany zapłacić cenę końcową, będącą wynikową ceny zakupu towarów powiększoną o koszty transportu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zadaj pytanie on-line
Sklep internetowy Shoper.pl